دانلود کتابهایی برای آموزش شروع سرمایه گذاری در بورس

دانلود کتابهایی برای آموزش شروع سرمایه گذاری در بورس

تقریبا همه ی ما میدونیم که یکی از مهمترین راههای پولدار شدن، پس انداز درآمدها و سرمایه گذاری پس اندازهاست. ممکن است این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که سرمایه گذاری در کجا مناسب است؟ روشهای سرمایه گذاری بسیاری وجود دارد اما یکی از آنها که بازده بالایی ایجاد می کند و نیاز به سرمایه گذاری اولیه اندکی دارد بورس است.

اما مشکل اینجاست که شروع در بورس نیازمند دانستن نکات به خصوصی است که این نکات را می توان از سرمایه گذاران موفق جویا شد. در اینجا چند کتاب پی دی اف رو میتونید دانلود کنید که شدیدا توصیه میکنم قبل از ورود به دنیای سرمایه گذاری مطالعه کنید . خود بنده هم با آنها شروع کرده ام، گلچین شده اند تا شما عزیزان با استفاده از آنها بتوانید کارتان را در بورس با خیال آسوده آغاز کنید و کم کم با کسب تجربه فعالیت خود را توسعه دهید.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,500 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
BOurs_1712756_6404.zip9.4 MB

دانلود آموزش بورس از صفر

دانلود آموزش بورس از صفر دانلود کامل بسته آموزش بورس سرمایه‌گذاری در بورس۹ فایل MP3 یکجا به صورت ZIP   محتویات بسته آموزش بورس از صفر جلسه ۱ : آموزش بورس از صفر جلسه ۲ : ماهانه در بورس چقدر می‌توان سود کرد؟  جلسه ۳ : نحوه سود کردن در بورس چگونه است؟ جلسه ۴ : نماد بورسی چیست؟ جلسه ۵ : کارمزد چیست؟ جلسه ۶ : آیا می‌توان در یک ساعت سود کرد؟ جلسه ۷ : صف خر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 13,000 تومان